Gitary – doskonały wybór dla każdego miłośnika gitarowe brzmienia!

Dobra gitara to podstawa – zarówno dla osoby, która “raczkuje w muzyce, jak i profesjonalnego muzyka, który chce tworzyć nowe dzieła, szlifować warsztat na najlepszych instrumentach. Polecamy bogaty katalog gitar i niezbędnych akcesoriów. U nas znajdziesz najlepsze produkty – certyfikowane gitary, rekomendowane przez najlepszych. Sprzedajemy między innymi: ukulele, gitary klasyczne, gitary elektryczne, gitary elektroklasyczne, gitary akustyczne, gitary basowe, gitary elektroakustyczne. Bez problemu zamówisz w naszym sklepie również niezbędne gadżety, potrzebne każdemu gitarzyście: wzmacniacze do gitar, kolumny i kontenery do gitar, tunery i kamertony do gitar, struny do gitar, pokrowce i futerały do gitar. Salon muzyczny Elpa posiada bogaty wybór opisywanych instrumentów.

Nasz asortyment skierowany jest do gitarzystów z zaawansowaną wiedzą oraz osób uczących się gry na gitarze. Chętnie pomagamy w wyborze idealnego sprzętu – opisujemy bliżej wybrany produkt. Dobra gitara to gwarancja sukcesu, to radość i satysfakcja z każdego zagranego riffu. Posiadamy gitary elektryczne różnych marek.

Nasza oferta:

Gitary elektryczne:

Najlepsze gitary elektryczne takich marek jak Cort, Blade, Dean Guitars i wiele innych. U nas znajdziesz najnowsze, dostępne na rynku modele – o klasycznej i bardziej rozbudowanej konstrukcji. Wszystkie gitary wykonane są z mocnych materiałów – chromowana powierzchnia chroni przed uszkodzeniem. Klonowy korpus typu semi-hollow z profilowanym klonowym topem sprawia, że gra na gitarze to sama przyjemność.

Gitary klasyczne:

Chcesz zacząć swoją wielką przygodę z grą na gitarze klasycznej? Sprawdź naszą ofertę. Polecamy gitary w różnych rozmiarach: 4\4 3\4 1\2 czy 1\4 – dla dorosłych i dzieci, które zaczynają naukę. Kup u nas gitarę renomowanych marek: Admira, Alhambra, Fender, La Mancha czy Ortega – każdy znajdzie gitarę spełniającą jego oczekiwania.

Gitary akustyczne:

Produkt dla prawdziwych koneserów – gitara akustyczna. Głębokie, piękne brzmienie potrafi niesamowicie poruszyć. Kup swoją wymarzoną gitarę akustyczną w naszym asortymencie. Polecamy gitary akustyczne do gry akordowej, z linią melodyczną, według technik fingerstyle lub fingerpicking. Doradzamy w wyborze idealnej jakości gitary biorąc pod uwagę wielkość i rodzaj pudła, jakość drewna, z którego gitara jest wykonana. Wybierz najlepszą płytę wierzchnią Cedr, Mahoń lub Laminat. Wszystkie gitary wykonane są z lita lub laminatu.

Gitary elektroklasyczne:

Wyjątkowe gitary elektroklasyczne o mocnym, wyrazistym brzmieniu. Produkty najlepszych producentów: Fender, La Mancha, Ortega. Płyta wierzchnia z lita lub laminatu – najwyższej jakości świerku. Gitary elektroklasyczne w różnym przedziale cenowym – do nauki gry i profesjonalnej, długofalowej, muzycznej przygody.

Gitary basowe:

Głębokie, ciepłe brzmienie basu cieszy się coraz większą popularnością – nic w tym dziwnego. Wiedząc to wychodzimy naprzeciw tym trendom. Polecamy gitary basowe dla największych koneserów basowego brzmienia. Polecamy gitary bezprogowe i pięciostrunowe takich marek jak: Fender, Guild, Squier, Vintage, Yamaha. Gitary z elektroniką pasywną i aktywną – z najwyższej jakości drewna. Sprawdź nasz asortyment. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu.